De nieuwe website vandaag online

Vandaag 11 december 2020 is onze nieuwe website online gegaan.

Met ingang van vandaag is onze nieuwe website online gegaan. De afgelopen 16 jaar hebben we onze relaties geïnformeerd via de algemene website van SVF (www.svf.nl). De laatste tijd bleek er toch behoefte te zijn voor specifieke informatie over ons kantoor in Bergambacht. Onze dienstverlening in samenwerking met de schulddienstverlening van de gemeente Krimpenerwaard en onze werkzaamheden voor diaconieën en kerken kunnen wij op deze wijze beter naar voren brengen.

Wij hopen dat dit voorziet in een behoefte. Indien u vragen of opmerkingen heeft kunt u deze stellen via ons contactformulier.

Het zijn voor veel mensen en bedrijven verwarrende en onzekere tijden. Het Coronavirus heeft zoveel vermeende zekerheden bij ons weggenomen. Dit geldt voor veel zaken in ons leven maar ook voor de financiën.  

Onze organisatie wil graag hierin rust en stabiliteit brengen. Ook in deze tijden zijn wij u graag van dienst.

André van Voorden